Laupäeval talgud "Teeme ära"

Vampsi maja ootab lammutamist. Ennem rasketehnika appi võtmist on vaja eemaldada majalt aknad, sodist tühjaks teha ja eterniit katuselt eemaldada. Abikäed on teretulnud. Õhtul pakutakse talgulistele ka söögi-ja joogipoolist.
TEEME ÄRA!

Vampsi maja

Kommentaarid

Lihtsam on jätta söögi-joogipoolis kohe kopamehele, teeb kõik ära ! Meie talgud võivad muidu kujuneda sama... Smile

einar

Noored lõvid. Ma näen,et Einari kannatus hakkab katkema.Siis pandagu klubi uksed mürinal kinni ja lahti ei tee mingi võim.Jälle üks spordiala Eestis vähem.

Ekskavaator on Ridalis kolmapäevani, maja lammutamise võimalus seega esmaspäeva õhtul peale tööd.
Maja juures palju eeltööd vaja teha ei ole, voodid välja, sauna juurest tulev õhuliin lahti ühendada. Eterniidiga vaatame, kuidas kätte saab.

einar

ma saaks äkki 8-9 mai Ridalis olla. Aga siis võiks rohkem sõitjaid olla Tallinnast või tagasi..

Talgutel osalesid: Alari, Rain, Kristi, Raul, Kristofer, Maikel, Meremees, Matti, Heinar, Henrieta, Jaak, Teet, Volts, Kaarel, Ülar, Doktor, Peep, Einar, Margus, Mihkel, Liivar, Indrek, Tõnis. Jaani ei olnud kaks päeva näha. Volts oli tubli, kaevas kraavi veetorudele saunani ja plaanerite seisuplatsini. Jaak ja Heinar putitasid väsimatult kaks päeva Wilgat, mis nüüd jonksus. Tänud kõigile osalejatele, päris palju sai ära tehtud ja üritust soosis hea ilm ! Pühapäev oli hullult tuuline, taevas põldudelt ülessetõstetud mullatolm.
Talgupäev lõppes sauna, juttude, grillimise ja õllejoomisega. Esmaspäeval kella viie paiku alustab ekskavaator maja lammutamisega.

einar

Saunatamise raames sai ära proovitud ka värske tiik. Värvilt küll punakaspruun ja väga külm vesi oli aga heaks kontrastiks väga kuumale leilile.
Esimese "karsummi" autoriks oli Mihkel. Järgnesid Meremees, Alari ja Maikl.
Väljatuleku kindlustamiseks kasutati liigendredelit. Tulevikuks vaja selleks otstarbeks ehitada väike bontoonsild koos redeliga.