Mess (nii eesti kui inglise keeles)

Mariliis messiboksis

Osa messiboksi atribuutikat on juba üleval: pildid seintel (hiljem vaja vaid korralikult paigutada-sobitada) ning vitriinis mudellennukid, näitlikustamaks erinevaid pukseerimisviise ja muidu lennuvälja. Boks läheb veel veidi ümberehitamisele (lisatakse üks seinamoodul vasakule ning paremale esiserva post), et saaks paigaldada ka videoprojektori ning esiserva klubi nime.

Mudelitevitreiin

Jama on jantari-projektiga, sest lõpuks saabus talv (nii kuradi valel ajal) ja tohutud lumehanged maas. Ridali on lumevangis ning seega ka käru ning purjeka kättesaamine rakendatud. Heal juhul saab sahk neljapäeval Ridalis olukorda veidi leevendada ning pääseme lennukile ja kärule ligi. Probleemne on ka sellise ilmaga käru vedamine. Kahju, et Smarti käepärast võtta pole, peab Kerdi Maverikuga hakkama saama Wink

Messiesine plats kolmapäeval

Peavalu valmitab lumehangede alla mattunud messihoone esine plats, kuhu "valge" panema peaks. Tuleb vist kõvasti labidaga ennem vehkimist. Ja siis jälle täitsa "jama majas" kui nädalavahetusel peaks sulaks minema (nii tegelt ka ennustatakse) - siis tatsatakse lennukiümbrus täitsa mutta. Kas kellegil ei ole neid plastist rõdumatte või mingit vana vaipa?
Lisaks kõigele on veel tublid haljastajad kaks kuuse või kadakamütakat platsile kasvama pistnud. Ehh - raske!

Samas sai valmis nikerdatud uus infovoldik, sest meil on nüüd mida pakkuda!

Infovoldik

Kommentaarid

Ärge kinkekaarte unustage kaasa võtmast. Neid saab seal rahvale raha eest maha parseldada ehk. Einarilt saab.

Ööd on veel piisavalt pikad.Segavad kuused ja kadakad-MAHA!

Pori puhuks rendikummikud ja oma kingad saab messuline siis kätte kui kinkekaardi ostab.
Elementaarne.

ja kui "valget" välja ei pane, siis on veel tagataskus üks mõte - tooks katkikistud blaniku vanast angaarist. Peseks ta puhtaks, paneks kellad külge, teeks mingi aluse alla ja paneks messiboks kõrvale rahvale väljanäituseks üles. Ruumi seal selleks on.

Äkki juhtub mõi tasemel arvuti olema koos mõne purilennu simuga...

Tee hetkel lahti väravani. Sajab kõvasti ja tuiskab. Korsaar liigub rohkem lume all, kui peal. Lund on palju, tuisanud kohtades põlveni. Homme lükatakse lund uuesti ja vast saab see Jantar kärru.

einar

Jah, selline arvuti juhtub olema küll.

Jah, ja selline simu kah. Ja laiformaatkuvar ja Saiteki joystick.
See tähendab, et see kõik oli ka juba tegelt kavas Wink