Nädalavahetus Ridalis

Laupäeval püüti Wilgat käivitada, aga 3:0 tuli Kerdil, Katil, Alaril, Jaanil, Margusel ja Einaril tunnistada kaotust lennukile. Kompressiooni käidi mitu korda juurde toomas Parksepa poest, aga käima mootor ei läinud. Pühapäeval draama jätkus, Alari ja Kati ei osalenud, võitlejate ridu saabus täiendama Viktor, kes oli suutnud enda kaevatud august välja rabeleda. Viktor sai päeva lõpuks rahulduse sellest, et lõhkus Morane esiklaasi ära. Tuleval suvel tuleb seega Moranega lennata prillide ja mütsiga, nagu vanasti, sall ka lisaks kaelas. Pimeduse varjus toimus Wilga mootori kompressiooni otsimine, konsulteeriti telefonitsi Kostjaga, säde leiti ka ülesse ja Kerdi visadus kandis lõpuks vilja: mootor läks käuma. Viktor aga muudkui puuris samal ajal drelliga Moranet, no loodame ka sealt mingit tulemust. Vot selline segane nädalavahetus oli.

Kommentaarid

Informatsioon nädalavahetusest on äärmiseslt lünklik.
Esiteks on vale et esiklaas MOranel on ära lõhutud. Ta on ripakil aga jumala terve.Ei suuda otsustada ,kas panna vana tagasi ,võtta nurgast uus või on suvel just mõnus ilma klaasita lennata.
Mõtleme veel.
Veel on lisamata et Moranel olid kõik sädemed alles.Plärtsahti käima vaatamata selle et väljas oli juba pime.Ma ütlen ,käiviti võtit tuleb õiges suunas pöörata aga mitte hüpata ümber lennuki nagu indiaani sõjapealikud ja sõnuda: KÄI VITU-KÄI VITU:

Wilga etteaste oli konkurentsitult ilus küll.Igast august tuli tuld.Kus oli pauke ,tossu ja lärmi !

Teab, mitmendat korda tuleb mul Viktoriga jällegi täielikult nõustuda. Seda eriti lennukite käivitamise osas. Tõepoolest, käivitamiseks tuleb võtit õiges suunas pöörata, mitte indiaani sõjapealike kombel tomahooke viibutades loitse ja manasid karjuda. Kuna ainuke õige võtmekeeraja on Viktor ja tal oli kolmel eelneval nädalavahetusel muid tegemisi, siis kogu ülejäänud seltskond ( Kati, Alari, Kert, Einar ja ka minu tagasihoidlik isik ) just nimelt püüdsime loitsude ja manadega Wilgat käivitada (edutult muidugi). Me ei taibanud isegi seda, et Wilgal polegi võtit, mida käivitamiseks keerata. Õnneks oli viimasel nädalavahetusel kohal Viktor, kelle kohalolu faktist juba piisas, et vaimujõud ületas raua külmuse. Tagasihoidliku inimesena ei kuuluta Viktor muidugi oma salajõu sisu. Oleks selliseid mehi rohkem!