Eesti maakulgur uurib Kagu Eestit

Kommentaarid

Pildil on Jaan ja Viktor, kes imestavad, kuidas Kostja Wilga logiseva silindri tagasi paika sai.

Kaido_signature

Inimsaast Ridalis.
Mulle see sobib.

Sest keegi seal ei küsi
miks on su kärss nii must.
Ja keegi seal ei keela
üht väikest vallatust.

Täiseti vale arusaam pildist.
Imestamine käib,miks ta raisk juba küljest kukkunud pole.

Vabandust. Erinevalt sinust, ei olnud kohal. Julgesin vaid oletada.

Kaido_signature

Savisaar oli korraks ka Ridalis, nüüd on teada, mis teda huvitas. Lõik artiklist: Majandusministeeriumi arvates oleks Lõuna-Eesti metslaste püüdmisega võimalik lahendada Tallinna tööjõuprobleemid.

"Lihtsamaid töid on neile kindlasti võimalik õpetada," oli Savisaar optimistlik. "Müüriladujad, kalatöötlejad, kojamehed, laadijad... Ja kui neil peakski kolm kätt või kaks pead olema, siis seda parem - jõuavad rohkem tööd teha! Nõnda pääseksime välistööjõu sissevedamisest. Sest olgu neil aborigeenidel mis tahes vigu või puudusi, üks on siiski kindel - juriidiliselt on nad Eesti Vabariigi kodanikud," ütles Savisaar. Seega arvan, et Viktor on otseses ohus, ta vist töötu.

einar

Muide, minu meelest kirjutas Kivirähk kunagi jutu sellest, kuidas leiti selle ekspeditsiooni päevik, mis oli läinud maainimesi uurima. Kumbki ekspeditsiooni liikmetest muidugi tagasi ei tulnud.

Kaido_signature

Selle " Eikellegimaa" all mõeldakse Ridalit, kogu artikkel on kuidagi väga tuttav, kasvõi järgnev: Eestis asuv Eikellegimaa teeb tõsist muret siseministeeriumile. Minister Kalle Laaneti arvates on tegemist kohaga, kuhu kogunevad kõik Eesti lindpriid.

"Kuigi Regio kaartidel haigutab Kagu-Eesti asemel valge laik, oleme saanud ähmaseid teateid, nagu peidaksid kurjategijad end seal võimuorganite eest," rääkis Laanet. "Ärakaranud riigiametnikud, Ilvese poolt hääletanud valijamehed, Keskerakonna ebasoosingusse langenud koolidirektorid - kogu see inimsaast võib olla sinna kogunenud. On alust karta, et seal juuakse eetrit, kirutakse valitsust, ei tähistata taasiseseisvumispäeva, lõigatakse sigadel jõhkralt kõrisid läbi ning tehakse muid metsikuid ja seadusevastaseid tegusid. Võimalik, et nad elavad seal oma elu ega hooli üldse Eesti probleemidest," kurtis Laanet.

einar

Kas sa peale kätlemist oled korralikult saunas end pesnud või käid saastatult siiani.