Valminud on klubi kinkekaardid

Osta saab klubist. Tallinna inimesed saavad oma kinkekaardi kätte Kaido käest (tel. 5022240).

Eest näeb välja sihuke:
Kinkekaardi esikylg

Ja tagant selline:
Kinkekaardi tagakylg

Mõni sõna ka kinkekaartide välja andmisest ja kasutamisest:

1. Kinkekaardi müüja vastutab selle eest, et raha ka klubi arvele jõuaks (kui tekib küsimus, et mis on purilenduri motivatsioon kinkekaartide müümisel, siis sellega on asi väga lihtne - iga müüdud kinkekaart vähendab sinu tulevasi lennukulusid).
2. Kinkekaardi müümisel märgitakse sinna peale, millistele lendudele see õiguse annab. Sodimise vältimiseks tuleb ostjale alati mainida, et loeb vähim, mis märgitud. Et näiteks kui kasutaja ostis 600m lennu ja täitis ise ära ka kõik muud väljad, siis saab ta hoopis 300m lennu purilennukiga. Sellest ka loogika, et kasutajale ei tohi anda üle kirjutatud numbritega vms. moel soditud kaarte. Need tuleb tagastada klubisse. väljastatud kinkekaart peab olema täidetud korrektselt ja üheselt mõistetavalt. samuti ei tohi märkida peale mitut ERINEVAT lendu (küll aga võib märkida peale näiteks 3 lendu 600m kõrgusele. Kaardi parem pool peab välja nägema nagu täislause. Mõistlik on tühjadesse lahtritesse kriipsud tõmmata.
3. ALATI kui kasutaja tuleb oma kinkekaartidega lendama, tuleb osa kaardist mööda perforeeringut ära rebida. Suurem osa jääb kliendile ja väiksem klubile. Rebitud kinkekaarte ei aktsepteerita. nuta või naera.

Mõistlik on segaduste vältimiseks ka enda väljastatud kaartide numbrid üles kirjutada.

Kommentaarid

Üritasin ühe kinkekaardi maha müüa Osta.ee-s Rohkem marketingi mõttes ja eesm'ärgiga vaadata, mis hinnaks kujuneb. Kujunes 576 krooni: http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=745421.
Vähevõitu aga siiski. Loodetavasti teab mõni inimene nüüd rohkem, et selliseid asju osta saab. Erinevaid pakkujaid oli 6 ja neile lisaks veel 2 eelmistest erinevat küsijat. Kokku siis 8 inimest, kes aja vastu sügavamat huvit tundis. Oksjonit vaadati 241 korda. Suur osa kindlasti samade osalejate poolt.

Siit palve. Mõeldagu välja ja postitatagu ideid, kuidas kinkekaarte paremini turustada ilma, et see meile suuri kulusid kaasa tooks. Osta.ee-s aeg-ajalt müümine on kindlasti üks võimalikke alternatiivseid vahendeid.

Kaido_signature