Tõnis Lepp läheb ministeeriumiametnikuks

www.DELFI.ee
15. märts 2006 17:16

Copterline Estonia tegevjuht Tõnis Lepp taandub täielikult kopterifirmast ning asub alates 27. märtsist tööle majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi merendus- ja lennundusosakonna juhataja asetäitjana.

„Mul on tõsiselt hea meel, et lennunduse valdkonda hakkab juhtima nii võimekas, pikka aega lennundusvaldkonnas tegutsemise kogemust omav ning väga kriitilises situatsioonis oskuslike võimete poolest silma paistnud inimene,” tõdes minsiteeriumi kantsler Marika Priske. „Vaatasime õige inimese järele päris pikalt ringi ning Tõnis Lepp on kaheldamatult parim valik,” lisas kantsler.
„Tunnen, et olen oma senisel töökohal omalt poolt kõik ära teinud ja loodan, et ka teised inimesed saavad kaasa aidata ennast tõestanud ettevõtte toimetustes,” põhjendas Lepp töökoha vahetust.
Tõnis Lepp (41) asub täitma lennundus- ja merendusosakonna juhataja asetäitja ametiposti. Osakonna juhatajana loodab ministeerium leida sama pädeva merenduse valdkonna asjatundja.
Lepp omab nii eralenduri, ametilenduri kui lennuõpetaja litsentsi. Varem on ta töötanud lennuametis, lennupääste koordinatsioonikeskuse spetsialisti ja hiljem juhatajana. Lepp on olnud ka Eesti Esimese Aeronautikaklubi tegevjuht, lendur ja lennuõpetaja, samuti AS-is Avies lendur.

Alates 1995. aastast töötas Lepp neli aastat Helikopteripalvelu Oy Eesti esindajana ning aasta Copter Action Estonia OÜ tegevjuhina. Viimased kuus aastat on Lepp juhtinud Copterline Estonia OÜ-d. Aasta lõpus pälvis Lepp pressisõbra tiitli, sest suutis tõsises kriisisituatsioonis, augustis merre kukkunud kopteri õnnetuse järel avalikkusega adekvaatselt suhelda.

Ajaks, mil Tõnis Lepp asub tööle ministeeriumis ametnikuna, taandab ta end täielikult Copterline tööst.

Lennundus- ja merendusosakonna juhataja ametipost hetkel täitmata. Senine osakonna juhataja Margit Markus alustas 16. veebruaril juristina tööd Kölnis Euroopa Lennuohutusametis.

Kommentaarid

Esinen siin siis kah avalike edusoovidega Tõnisele. Igatahes on tegu väga huvitava asjade käiguga. Huvitav, kas kellegi unerahu kah rikutud sai?

Kaido_signature

Soovin minagi, et Tõnis tooks edaspidi rõõmu rahvale ja kuulsust vabariigile ning et ametilennud juhataks teda tihti Ridalisse. Tervituseks ka üks väike luuletus:
Eks ministrina ma kõigil õnne kalla,
siis lollus ega ahnus enam maad ei talla,
ma rõõmsast´ tormaks Toompealt rahva sekka alla,
lips lehvimas ja püksinööbid valla.