Su-35 propagandavideo

Venelased on ikka päris ülbeks läinud:
http://media.izvestia.ru/society/article77/

Kommentaarid

Räme ja viletsalt teostatud propaganda. Kui venelased tõesti peaksid sellisel moel õhulahinguid ette kuijutama, siis palju õnne NATO-le. Üldiselt on terve YouTube sarnaseid vene sõjajõudude propagandafilme täis. Küll on neil maailma parimad kuulid, miinipildujad ja mis kõik veel. Oksele ajab. Peeter oskab kindlasti midagi ilusat tolle maa sõjajõudude kohta öelda.

Väga-väga sarnane ameeriklaste super-tapariistade videotele.
Pea millelegi pole maailmas vastast.
Kaunil nõuka ajal sai ka nähtud nõukogude tankidest filme ,kus sõjariist kihutas enneolematu vunniga vette,mudapilv tõusis taevani,Järgmine kaader näitas juba kuidas tank kihutas kui pöörane teisel pool jõge .Tegi pauku ja hirmutas kõik kapitalistid püksi tegema.
Avaldas mõju küll,jobudele muidugi.
Targemad teadsid rääkida ,et ilmselt see tank ka sinna vette jäi ja teiselt kaldalt startis kas uus või sama tank pärast korralikku remonti.Sest päriselt olid nad näinud kuidas samad riistad ojasid hädavaevu roomates ületasid ja teises kaldas mudas suplesid ning trossi otsas pea pooleks tõmmatuna ära päästeti.

Ise kogesin vene kroonust seda,et kui viis tanki sõitis kolmeks päevaks väravast välja polügonile sõjamängudele,siis tagasi tuli neis kolm omal käigul ja kaks kolisesid hingetult trossi otsas et siis reanimatsiooni saada.

Rahvas peab uhke olema oma militaride saavutuste üle.

Nõukogude ajal olid kaks mõjusat keskvõimuajalehte "Pravda"(tõde) ja "Izvestija"(sõnumid). Venelaste käest kuulsin korduvalt, et "Pravdas"(tões) ei ole sõnumeid ja "Izvestijas"(sõnumeis) ei ole tõde. Filmi põhjal tekkis tunne, et Vene õhujõudude klubi vaevab sama probleem, mis Ridali klubigi: noori tegijaid on vähevõitu. On ju ka siin lehel jutuks olnud oma propagandavideo. Samas, kujutage ette, praegu on just nii hea võimalus vahetada Blanikus või Wilgas istumine vaikselt Su-35-e vastu ja käristada sellega lollide karistuseks ja tarkade õpetuseks mööda taevaalust ringi. Ja mis peaasi: täiesti tasuta!