Seletuskiri.

Selgitus Ridali Lennuklubi Köögis väärikat positsiooni omavatele ja ka muidu tarkadele klubiliikmetele selle kohta, miks ei ole mind viimasel ajal näha olnud klubi objektidel usinalt koristustöid läbi viimas.
Asi on selles, et olen olnud sunnitud osalema põllumajanduslikel hädaabitöödel saagi päästmisel, andes oma põhilise panuse sellega, et olen üritanud ära süüa kõik kiirestiriknevad aiasaadused. Kodumaiste aiasaaduste sekka on aeg-ajalt lipsanud ka külalisprodukte arbuuside, melonite, viinamarjade jms. näol. Justkui sellest oleks vähe, on mingisugune hämaravõitu jõud saatuse sõrmena mulle lisaks pidevalt ette lükanud muid eriti hõrke toite (näit.:suitsulõhe, puravikukaste, eksklusiivsed juustud, lambapraad, tüümianitee, rääkimata paljudest tortidest ja kookidest ning muudest küpsetistest), mille söömatajätmine oleks olnud selge patustamine ja inimväärikuse alandamine (saatuse poolt minu teele külvatud õlle kohalt on ikka leidunud mõistvaid abilisi). Noh, mõningase pingutusega olen siiski suutnud hakkama saada, seda muidugi töötegemise arvelt. Aga...ega see pole veel kõik! Hädavaevu olen suutnud toime tulla naiste silmist loetud soovide täitmisega ja sinna juurde on kiiresti lisandunud hulk mitmesuguseid sõnaliselt väljendatud soove ning selle asjaga hakkan ma jääma jänni. Hirmus on mõelda, et keegi veel saab aimu, missuguseid kodumajandus-, aia-, remondi- ja ehitustöid ma olen suuteline tegema.

Tahaks lennata!

Peeter

Kommentaarid

Sa oled tõesti väga hõivatud.

Ta pole lihtsalt hõivatud, vaid tema jaoks pole piisavalt suurt transpordivahendit, millega teda Ridalisse saaks. Nüüd kasutab võimalust, kui Kert MAN-ga liikvel...

Vaevalt ta kõik need head asjad s***ks keeras Wink
Hendrik

Karta on ,et Peeter ei ole paks.
Veel rohkem on karta ,et selliste peale sunnitud eluviiside tõttu ta lihtsalt on jubedalt kõhnunud .
Veelgi hullem,ta võib olla äärmuseni kurnatutd ,nii kurnatud et ei jaksa enam püsti seista.
Sellise söömaorgia tagajärg võib olla enneolematu seedehäire,nii hull et inimene enam poti pealt püstigi ei saa.
Me peame Peetrile appi sööma minema !

Eks sa oled söömise poolest natuke Baloun. Ja naiste teemal Svejk. (Peeter: Hädavaevu olen suutnud toime tulla naiste silmist loetud soovide täitmisega ja sinna juurde on kiiresti lisandunud hulk mitmesuguseid sõnaliselt väljendatud soove ning selle asjaga hakkan ma jääma jänni.) Ja soove oli umbes neli !, nagu ütles vahva Sõdur Svejk.

einar

Kui tõele näkku vaadata või õigemini Peetri raskele elule ,siis ajalooline tõde naiste soovidest oli nii..........

Kui ülemleitnant kasarmust koju jõudis,võis vahva sõdur Svejk talle ette kanda.
,,Teatan alandlikult,härra oberleitnant,olen täitnud kõik armulise proua soovid ja teda ausalt teeninud,nii nagu käskisite``
,,Aitäh Svejk``ütles ülemleitnant,,Oli tal palju soove?``
,,Umbes kuus ``vastas Svejk
,,Ta magab selle sõidu järel praegu nagu surnu,Täitsin kõik tema soovid,mis ma ta silmadest lugesin.``

Nii et umbes kuus soovi päevas ,mitte neli !
Nelja soovi puhul Peeter veel ei kurdaks.

Mis need kuus võiksid olla ?

einar

Vist kisub sügiseks ja lendamist on ilmselt vähe olnud, meestel liibido puha kasutamata ja see kipub sublimeeruma kirjanduslikus tegevuses. Ega selleski midagi hullu pole, kuid üks soovitus - ärge tsiteerige ja jäljendage Svejki liig palju. Kirjutage ise midagi ägedat, meie folkloor sellest vaid võidab.Habe tegelikult juba alustas - söömise teemal temale vastast ei leidu. Kuid miskit jäi nagu puudu - puänt või nii. See naiste teema rikkus ära. Seda ta vist nii hästi ei valda ja sellest ka Svejki poole pöördumine. Ega mina arva, et ma paremini jagan, kuid olgu see kirjanduskriitiline tekst innustuseks uutele kunstiküpsetele üllitistele!

See on kena kirjanduskriitika tõesti. Meenutab mulle ühte armast lugulaulu, millest jupikest saab kuulata siit: http://www.mudamusic.com/playlist-1249.m3u

Muide, ka Jack London ei vallanud naiste teemat just kuigi hästi, mis tema kirjanikukarjääri põrmugi ei seganud.

Jällegi pöördumine klassikute poole... Kas keegi meist peaks end võrdlema Jack Londoniga ? Niipalju kui mina tema elulugu lugenud olen, oli ta üks kõva mees kõrtsis lööma ja vägevaid pidusid pidama. Naisküsimus on sel puhul automaatselt lahendatud. Mitte süvapsühholoogiliselt muidugi...Muide, ta olla juba 17- aastaselt kõva naistemees olnud.

Jack London oli väga kõva möllu mees. Tema suust pärineb näiteks fraas erinevate viskide võrdluse kohta, et "tooraine on neil sama. vahe on kääritamise kunstis".

Aga naisi ta kriitikute üldise hinnangu põhjal (millega tuleb nõustuda ehkki ma pole aastaid ühtegi Londoni asja kätte võtnud) oma teostes kirjeldada ei osanud.

Mis puutub omaloomingusse, siis kel häda kõige suurem, sel abi kõige lähem. Ehk siis võtke petsiga kampa ja tehke üks tõsine jüri pinolik traktaat toidu, naiste ja alkoholi kohta - peaksite kamba peal ühe tõeliselt hea eksperthinnanguga maha saama. Ma teiste eest rääkida ei oska, kuid ma isiklikult ei tunne kutsumust praegu siin sinu literatuurset nälga oma tagasihoidlike kirjanduslike oskuste najal rahuldama hakata.

Naised ütlevad ikka - meeste armastus käib kõhu kaudu. Seega rääkides söömaorgiatest, ei saa me üle ega ümber naistest. Hõrgutised olid abinõu ja silmist välja loetav selle tagajärg.

Ei nõustu mitte kuidagi! Habe väitis oma teoses, et mingi kuri saatusesõrm on tema teele paisanud lõhepraed ja suitsulamba ja veel kõik muu. Mis sellel naisega tegemist on? Või siis - see on juba minu tõlgendus - ongi naised Habeme jaoks see kuri saatuse sõrm?