Pisike action Ridalis

29.04.sõitsin lennuväljale 18.30 ja avanes selline pilt, et meie sinine lennuklubi viit oli maha sõidetud. Kohapeal oli ka avariitunnustega mahajäetud Audi.
avarii

avarii
Kert soovitas politseisse kohe helistada. Saabus Põlva liiklus. Helistasin Margusele ja sain teada, et üks kohalik käis lennuväljalt Mältonile helistamas. Politsei uuris ja mina helistasin Mältonile ja mis selgus ! Margus teadis asjast palju rohkem...Auto roolis oli Marguse õepoeg Kristjan, tagaistmel magas vend Indrek, siis oli Ridali ristist Karmo ja mingi nn. autoomanik Tartust. Asi juhtus kella kahe paiku, kõik juua täis ja siis lasti jalga, sest Audi oli audis, esiratas puru, karter katki. Puksiir viis 20.30 auto minema, ja asjaosalistele saab olema rahaliselt suur pauk. Oleks Margus suu lahti teinud, oleks ok. ja sildi purustamise oleks ka lahendatud. Lõplik tõde selgus kell 10 õhtul, kui audi team pidu edasi pani.

Kommentaarid

Mees Soomes,silt kraavis ,elu hukas.

Mees Soomes, silt "Lingi putka" all, pukseerimis- ja parklamaksu nõe ning uue sildi valmistamisest tulenev uus nõue kaelas. Elu ikka hukas.