Peebu vaidtiib on lõpuks valmis!

Lõpuks on ta valmis - täitsa valmis!

Peep ja vaidtiib

Peebu kümnendipikkune töö on läbi ja valminud on kahemootorile vaidtiib. Müts maha sellise mehe ees, sest see millega ta hakkama on saanud, on tohutut muljet avaldav. Lennuk näeb välja nagu oleks valminud kuskil purilennuki tehases. Peaks andma vihje telesaate "Eesti nokitseb" tegijatele, sest paneks kõigile "pika puuga ära".

Lennuk valmis, nüüd vaja veel transportimiseks treiler teha. Loodame, et sellega enam niikaua ei lähe kui purjekaga Smile
Ja siis...

Aga üks asi veel! Nimelt kuulutab Peep välja lennukile nimepanemise konkursi. Kõik ettepanekud on teretulnud.

Rohkem pildimaterjali siin: http://www.purilend.ee/v/users/alari/Vaidtiib/

Kommentaarid

Õnnitlused Peebule. Nimekonkursi võitjale pakutakse alati midagi meelehead, mis see vaidtiiva puhul olla võiks ?
Vihje saatsin minema.

einar

Millal proovida saab?

Nimi ntx Laukwing

Palju õnne. Suur töö on ära tehtud.

Militaar.net foorumis on tekitanud Peebu projekt avalikku arutelu ja päris positiivset vastukaja. Täpsemalt loe siit: http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?t=17671&postdays=0&postorde... Haistan siin Kaido initsiatiivi.

Kanal 2 sai eile minu vihje peale Peebu kätte ja nokitsemisest tuleb siis kaks osa: plaaner enne lendu ja pärast lendu. Teine osa tuleb arvatavasti huvitavam. Viktor tuleb ka saatesse smugeldada, siis sära rohkem.

einar

Vaidtiib on ikka tõeline magnet! Huvi on nii suur, et kolme ööpäevaga on Peebu vaidtiiva pildigaleriid avanud üle tuhande külastaja!

Loodame, et huvi raugeb, muidu võib see meie EGeeni suhetele põntsu panna. Nende netiühendus ei talu sellist liiklust.

tõstame flickrisse vms, siis pommitatagu aga.

See on hea idee. Palun lugege litsentsitingimusi, kuna osad pildijagamise saidid panevad pildid kinni, kui seda on liialt palju vaadatud (kui see on liialt palju trafficut genereerinud).