Oh heldust

Meie valgustatud valitsejad oskavad ikka raha suunata sinna, kuhu vaja:

Postimehe andmetel (https://tarbija24.postimees.ee/4310931/riiklik-heldus-tasuta-bussisoit-l...) kaalutakse ka mõnedel kaugliinidel sõit tasuta teha. 

Sh liin 21B Tartu-Võru (ehk siis kuulus Ridali buss väljumisega 11:00)

Ma oleks oodanud, et väljumisaeg paar tundi varemaks nihutataks, sellise graafikuga juba 500km marsruute ei lenda!

 

Kommentaarid

Eilses Foorumis väike Savikas kilkas, et praeguse riigieelarve mahu juures 10 milli siia sinna ei ole mingi raha, saavad ka bussid tasuta sõita :), Tallinna heaolu laieneb üle riigi Smile

 

 

einar

Sisetunne ütleb, et mittekauges tulevikus terendab üks aastaarv, mille ületamisel võiks Suure Eelarve iseloomustamiseks kasutada epiteeti: prsli, ehkki eufeistid nimetavad seda sel hetkel ilmselt arenguks. Millegipärast mees, kes avaldas soovi just sellises kriisis elada, on olnud sunnitud minema kodumaast kaugele raskele tervistlaastavale tööle. Aja märk, mis muud.

Täna oli ka uudis, et Tallinna Sadama börsile minekule anti roheline tuli. Riik plaanib laekuva raha võtta riigieelarvesse ning ettevõtte arenguks ei plaanita midagi jätta. 
Eks tuleb kuidagi seda suurt eelarve auku ju lappida. Huvitav mida järgmiseks maha müüakse, et ka tasuta Ridali-Ape buss käima panna?

Parksepa poe aktsiisilaekumised peaksid vist mitut maakonnaliini üleval, kui ei oleks seda Ape vahet triikimist. Lose-lose.

Kui veebruarist tõstetakse jälle aktsiise, läheb lätist toomine juba äriks. Valitsuses on tööl inimesed, kes töötavad läti ja vene huvides. See buss võiks varasema väljumisega olla, Tartust kell üheksa. Teeme kirja ja rahva tungivale soovile ei saa nad ei öelda Smile

einar