Maandumisvõistlused läbi veebikaamera

http://www.purilend.ee/v/users/hendrik/test/Maandumisv__istlus.avi.html

Ega seal midagi olulist näha ei ole, sagimine ainult. Film on tehtud pilt per minut ja kiirendatud 300x. Samas poole võistluse peal käis keegi kaamera kallal ja keeras selle allapoole. Järgnevas kaadris on näha tunkedes meest, rahulolevalt angaarist eemaldumas. Alari?

Kommentaarid

Teolt tabatud Smile

P.S. Aga kino on lahe. Tänud Hendrikule!
Ehh, saaks veel zuumobjektiivi Smile

Mul on samade mõõtmetega tele-konverter olemas, oleks vaid taibanud kaasa võtta. Selle saab panna siis lainurga asemele ja pilt on 4x lähemal. Loodan, et aasta pärast meelest ei lähe.

Aga järgmiseks aastaks meisterdame ehk wifi kaamera akude ja päikesepatareidega, mille saab siis püsti panna suva kohta. Üldjuhul ehk üle tee võssa, puu otsa, tugeva tele objektiiviga...

Tegelikult suunasin turvakaamera kah samas suunas, kuid sellel on pea sama lai nurk. Kuna videosalvesti osutus vigaseks siis võtsin selle kaasa, et välja vahetada. Katsun sealt selle video kätte saada. See oli seatud salvestama 3 pilti sekundis, seega oluliselt tihedamalt.

Krt. Sinna nahka mul see maandumistäpsus läks - igal võimalikul hetkel rippusin redeli otsas taipamata, et seade võib vigane olla.
Hendrik