Lambada ost

Tõnu Parksepp otsustas siis Lambada osta ja Edvin mailis kontaktandmed. Kui osta mitu, siis saab vast odavamalt.

Ing. Martin Štěpánek

urbanair@libchavy.cz

mob + 420 7744 60864

Levita siis palun asjast huvitatutele, kui neid on.

Edvin

Kommentaarid

Kolm Lambadat korraga oleks paras ports Ridali taevas ,paraad kohe.
Teeks kohe oma õhuparaadi.Esmalt põriseb kohale nõuka aegne popsuv ja tahma köhiv Wilga,võib-olla ka kaks.Moranega ,selle Jumalast ja lennuametnike poolt hüljatud lennuaparaadiga ei tea arvestada,on tal selleks ajaks lennuluba või pole veel jõutud.
Siis äkki peene vilega kergelt narmendama hakkavad eelmisest sajandist punalõhnalised plaanerid.
Just plaanerid.
Sõna purilennuk jätaksin Lambaadadele,sihvakatele peene ihuga iludustele.
Kui see eelnev masinavärk on maha laskunud ja oma märgitud kohtadele kakerdanud,siis ja vot siis lauglevad lõpusirgel hääletult kohale Lambadad.Puudutades ratastega õrnalt muru ja peatudes hääletult Laheda valla rahva ees.
Vot nii näen paraadi vaimusilmas.

Ja kuhu jääb 19?

Selle 19-ga on nii,et kas puid langetava sae häält tegevat aparaati kutsutaksegi pidusse.

No ma just mõtlesin, et kuhu ta asetub, kas Wilga ette või taha. Kui asi mootorsae hääles, siis vist ikka Morane taha, kuna sellel on lärm hulga käredam.

Tõnu Parksepp kiitles, et ostis Leedust motoblaniku ära. Kas ta siis ei ostnudki seda purilennikit tegelikult või jõudis selle juba maha müüa?

Võta asja virtuaalselt.
Parksepp äkki ostis Blaniku,äkki ei ostnud ka.Kauge maa tagune ost ei tarvitse üldse nii välja näha nagu meie siin ette kujutame.
Asja tuleb tänapäeval näha ka kujutluslikult. Vantaa muuseumis võid purjekasse istuda,sõber kõigutab tiiba,pilt taevalaotusest jookseb lennuaparaadi ees ekraanil ja kõik lollused juhisega teeb pilt kaasa. Nagu lendaks purjekaga .
Lõpuks,Parksep ei pea Leedust Blanikut siia tarimagi,istub arvuti ette,sõkub pedaale ja jõnksutab junnjuhist .500 km kolmnurk teha pole mingi küsimus.
Pealegi saab ilma tellida vooh missugust ise tahab.Liivimaa parim purilendur lihtsat ilma ei telli.