Kõige ohtlikum on lennata Venemaal

Tundub, et niikaua kui Putin nõuab, et ostetaks ja lennataks Venemaal tehtud lennukitega pole lennuohutusega seal kiita:

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/lendamine-venemaal-on-koi...

Kommentaarid

Väljavõte tekstist:
..."Moodsaima tehnoloogiaga tegemist ei ole. Ettevõte toodab praegu ühe uue lennuki aastas. Peamine tegevus on renoveerimine ja remont." ...

Võrdluseks, et Airbus lubab järgmisel aastal ühes kuus 40 A320 välja lasta ja Boeing lubas 737 toodangu kuus viia 31,5 kuni 35 lennukini.
Ehk siis vene tehas laseb ühe lennuki aastas välja, jänkid ühe lennuki päevas Smile

Nii väidab reisilennuliinide rahvusvaheline organisatsioon, pidades silmas reisijatevedu. Mitte et Venemaal oleks üldiselt kõige ohtlikum lennata, nagu Eesti meedia seda tõlgendab.
Meie purilend on ju ka lennundus, mis on aga Eesti Õhusõiduameti arvates eriti ohtlik tegevus (arvestades kurba statistikat). Nii et, poole siin selle Venemaa poole nii midagi näpuga näidata!
Vene oskab ehitada piisavalt modernseid sõjalennukeid, oleks Eestil kasvõi paar sellist „viletsat“ kaitseõhusõidukit, oleksime enda arvates jube kõvad tegijad.

Venemaal on 28 000 ! punkti/kohta, kuhu ligi pääseb ainult lennuki või helikopteriga. An-2 on siiani asendamatu, sest teist selliste omadustega lennukit ei ole ja just seal, kus puuduvad lennuväljad. Kasutuses on väga palju uut lääne tehnikat, lihtsalt riik on suur ja ei suudeta kiiresti asendada uuema tehnikaga.

Siit saate vaadata, millega lendab Aeroflot:
http://www.aeroflot.ru/cms/ru/flight/plane_park, lennukite nimed !!! Smile
S7:
http://www.s7.ru/ru/flight_info/our_fleet/our_fleet.html
Transaero:
http://transaero.ru/ru/company/aircraft
SkyExpress:
http://www.skyexpress.ru/about_skyexpress/about/fleet/
Rossiya:
http://www.rossiya-airlines.com/ru/about/fleet/samolyotnyy_park/
UTair:
http://www.utair.ru/aircrafts/index.html
2011 aasta 9 kuuga suurenes õnnetuste arv 2 korda ja seda vanadel nõuka lennukitel, põhiliselt lasub õnnetuste süü pilootidel.
Lendavaid firmasid on väga palju, siberis/kaug-idas toimub ei tea mis.
Areng ja muutused on venemaal kiirelt toimumas, paremuse suunas.
Kui viitsite, siis lugege Transaero personali kohta. Suhtumine venemaal oma meeskonda väga hea:
http://transaero.ru/ru/company/personal
Mitte nii, nagu meil, et...tõmba uttu !

einar

Mida Sa Einar sellega "Mitte nii, nagu meil, et...tõmba uttu !" täpsemalt mõtlesid? Kas Sa oled kursis Aviesi või Estonian Airi töö- ja kollektiivlepingu tingimustega, et saad neid Transaero kodulehe jutuga võrrelda?

Meil all mõtlesin meie riigi tööandjate üldist suhtumist töötajatesse. Ei ole kursis :).

einar

Selge siis.Kuigi ma arvan, et meie riigis on ikka palju parem elada ja töötada kui Venemaal. Olgu need meie tööandjad kui tahes tropid:)