Husky otsib tööd !

Pukseerija koos lennukiga otsib tööd.
Michael Amm
Eichendorffstr. 79
Ennepetal, NRW 58256
Telefon: +49 2333 838108
HuskyHusky
Meine Husky und ich suchen für die kommende Saison noch "Aushilfsarbeit" auf Lehrgängen und / oder Wettbewerben.

Auch wenn Eure Vereins-Schleppmaschine mal on-ground ist, einfach melden, wir sind flexibel!

Wir bieten faire Preise und freuen uns auf Eure Kontaktaufnahme!!

Samamoodi otsivad klubid purilennuinstruktoreid, tasu instruktorile 30 EURi lennutund.

Kommentaarid

Paistab, et purilennuhuviliste puudus pole vaid meie probleem... Varsti hakkavad Rdali pukseerijad kah nii tööd otsima. Ainult, et ilma palgata, puhtal lennurõõmu pärast!

Kui noorkotkad ja esimese aasta omad tulevad 2008, siis saab lendamist palju olema.
Kahjuks langeb koormus taas vanade seltsimeeste arvele.

einar

Antud juhul on tegemist vist trendiga, et üha rohkem kasutatakse purilennukite juures mootoreid.

Aga kas kusagil on äkki tehtud statistikat, kui palju on aktiivseid pruilendureid olnud läbi aegade. Mulle on jäänud mulje, et kuldajastu jäi eelmisesse sajandisse. Toodetavate purilennukite arv küll üha kasvab, kuid lendajate arv väheneb. See tähendab, et see spordiala muutub üha rohkem rikaste harrastuseks. Jällegi, ma olen täielik võhik sellel alal, kuid jääb mulje et purilendureid koondavad katuse-organisatsioonid on nõrgad. Ei suudeta ala tutvustada laiemale ringile, kui spordiala. Vähemalt kui seda purjetamisega võrrelda. Kui sporti üldiselt peetakse meelelahutuseks, siis vaatemängulisuse poolest on purjetamine ja purilennundus üsna võrreldavad (halvasti jälgitavad). Millegipärast saab aga purjetamine rohkem sponsoreid, riikliku tuge ja on levinum.

OT: Kui äkki räägiks Kruudaga, et korraldaks Eestis paar näidisvõistlust, mida telepildis (tema uuel spordikanalil) üle kantakse...
Hendik

Kui sa netiavarustes otsida viitsid, siis leiad varem või hiljem FAI liikmelisuse statistika. see pole küll kogu purilendurite arvukus, kuid ilmselgelt korreleerub. Mul on mingi vana verssioon olemas. Langus on pidev. Aastast aastasse enam-vähem sama. Aga see pole ainult purilennu probleem.