http://www.estvacc.net/foorum/

Kommentaarid

Täitsa huvitav lugemine. eriti kontekstis, et pole see omavaheline nägelemine ühelegi klubile võõras. Tsitaat:

"Ok, tõesti, asi muutub lapsikuks, tüütuks ja suht häbiväärsekski lausa. Mingi konfliktide ja jamade pudru saab siit lugeda viimasel ajal ainult. Siinjuures ka minupoolsete väheste postide arv viimasel ajal. Ma ei vitisi end lihtsalt selle jamaga siduda.

Võtkem nüüd aru pähe, vastastikune respekteerimine võiks ikkagi olemas olla mingisugune, keegi kedagi kritiseerima ei pea - kõigil on õigus oma arvamusele.

Videolõigud, nii "naljakad" kui naljakad, kõik võib üles panna, foorumis on vastav koht olemas ja selle pihta ei tohiks mingit vingumist tulla.

Kõrvalt vaadates on mulle jäämnud mulje, nagu osa siinsetest inimestest on vihased, segaduses, masenduses kuid on ka neid, kes võtavad asja hingega ja üritavad midagi korda saata...iseasi kas see õnnestub alati sest ignorants on lihtsalt nii suur, et no annab midagi siin korda saata.

Nüüd ütleks, et mul on VÄGA HEA MEEL, et selline jutt käib meil siin eesti keeles ja väljamaalsed sellest midagi aru ei saa, sest see on tõesti häbiväärne lugu mis siin viimased mõned nädalad on toimunud.

Veelkord: Võtke aru pähe! Saagem normaalselt läbi nüüd, eks ole! Ei ole vaja kogu aeg mingit madinat üles kütta."

Tsitaat is on pärit jutu juurest, kus arutati Ridalisse tulekut muide Smile http://www.estvacc.net/foorum/viewtopic.php?t=955

Kaido_signature