Hooaeg võib alata tõesti...

Topmeteo näitas eelmisel nädalal ja ka selleks nädalaks täitsa termikailma juba.

 

Veebikaamera pilt on ka ilus Smile

Kommentaarid

topmeteo mulle muidu meeldib,aga mul on jäänud mulje,et meie talve suhtes on ta kohutav pessimist- kui siin paar nädalat kõrgrõhkkond oli ja -10 arvas topmeteo,et tingimata peab olema siin päev läbi udu ja kui väga-väga hästi läheb,siis on paar tundi päevas kui udu 1000 v 2000 jala peale kerkib Smile Kõik ülejäänud portaalid näitasid kas selget või vähest pilvisust.

Kindlustustest

Informeerin, et saatsin tellimuse ES-1005, ES-1004, ES-1006, ES-1009, ES-1010, ES-2009, ES-5423, ES-5832, ES-TAD, ES-TAC, YL-TMG  kindlustuste osas BTA-le ära. Lisaks saab sellel nädalal  küsitud pakkumised ka kahest välisseltsist - Beta ja Riskpoint (Taani), mõlemad spets-nud lennundusriskide (sh purilennundus) kindlustamisele.

Kas kindlustused teha kõik koos või eraldi ja milliste lennukite osas millal, seda saab otsustada, kuid pakkumised on siis vähemalt olemas

Kui on vaja täpsustada andmeid, annan teada 

Informeerin taas - kindlustused kehtivad ES-TAC, OH, DC, XL, Dimona ja Falke. Teiste osas olemas pakkumised. Makse: purilennukid 190 eur aasta (lennuki kohta), Wilgad 672 eur aasta (lennuki kohta), Puchacz 340 eur aasta, Dimona - Hull 350 eur aasta, vastutus 310 eur aasta.  Tasuda saab kvartaalselt ning reaalselt kasutame kindlustust tõenäoliselt 2 kvartalit või veidi rohkem.

Jälle infoks: 2B kindlustus kehtiv alates 21.04, Solo kindlustus kehtiv alates 27.04, ASW kindlustus kehtiv alates 28.04

Kas ülalkirjutatu on kriitika naiste või meeste aadressil?

Aga äkki ei peagi kogu aeg kritiseerima ja/või igalt poolt kriitikat otsima? Äkki võiks mõnikord lihtsalt olla (sh. kogu oma lolluses, inetuses ja pahelisuses)?

Mingi kiri on siit vahepealt plehku pannud?

Jaan, võtan Su soovitust kuulda ja edaspidi lihtsalt olen. Kogu oma lolluses, inetuses ja pahelisuses Smile

Ilona, Sa meenutad mulle juba mind ennast!

Biggrin Õpin ainult oma lemmikõpetajalt!!!

EV poliis on ka nüüd alates homsest (19.05) kehtiv

Ridalis hakkas Jaan tänasest tsakraid avama, sammus teine oma lemmikõpilase poole  :) 

 

einar